Marty Koller

Co to znamená? Je to kouzlo, nebo náhoda?

Co to znamená, když se s přátelíte s holkou několik dní se s ní bavíte a za pár dní zjistíte pomocí svých rodičů a její rodičů, že se znáte od narození, že jste byli v minulosti sousedi a že jste si hráli pár časů venku jako malé děti.

Nejlepší odpověď
annas

Náhoda neexistuje. Všechno má svou příčinu. Setkali jste se jako děti a po letech znova.

Může jít o tzv. synchronicitu, setkáte se dívkou, je vám sympatická, svěříte se rodičům a dovíte se víc. Setkaly se události z dětství a současnosti, které jsou propojeny něčím, co změnilo určitý čas životě. Je to něco, co přišlo, aby změnilo jiný pohled na život a jeho hodnotu.

Když už to není náhoda, záleží na tom, jak si představujete kouzlo – trik to není, čarování rovněž ne. Ale třeba na vás zapůsobilo ne kouzlo samotné, ale kouzlo osobnosti dívky, tedy její charisma,, přitažlivost.

Nic to neznamená, Jen to, že se lidé setkávají s lidmi .....

Další odpovědi
led

Nie je to kúzlo ani náhoda. Je to život.

Kelt

Pokud je to pěkné, tak na tom vůbec nezáleží, co to je. Hlavní je, že jsi spokojený a třeba zamilovaný.