Ganymede

Co to je „papirová kniha“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kniha ve své původní podobě, tedy tisknutá na papíru. Na rozdíl od té elektronické.

Další odpovědi
led

To je niečo, pre dnešnú mládež, už veľakrát neznáme, kniha, ktorú môžte držať v rukách, listovať v nej, je z papieru, dokonca v zime si na ňu môžte aj sadnúť na kovovej lavičke na zastávke MHD, aby vás nechladilo…

Medulka.013

Papírová kniha je jediný zázrak, který můžeme vzít do ruky a pohladit.