Anuket

Čtete rádi? Připojili byste se do čtenářského klubu?

Samozřejmě myslím klasické knihy. Nikoli denní tisk, časopisy, či slovy kamaráda „četl jsem, jen když jsem dělal řidičák“.

Jinak, všimla jsem si, že se u nás objevila nová šance, jak trávit volný čas – čtenářský klub pro mladé. V dnešní době mi, bohužel, přijde celkem nereálné, že se najde více lidí, díky kterým by klub měl velkou šanci na trvalé umístění, či vzrůst. Co myslíte Vy? Kdyby ta možnost byla i pro Vás, vycházel by Vám volný čas… Šli byste do toho?

Nejlepší odpověď
www

Jiná odpověď.

Doplňuji:
Sice nejsem ve čtenářském klubu, ale knihovnu navštevuji pravidelně. Ne vše je totiž na netu.

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď.

Papírová kniha je papírová kniha, tu její vůni a pocit, když se jí člověk dotýká, nic nenahradí. Není nic lepšího než si zalézt do pelíšku s knížkou.
Na netu mě nebaví číst knihy, používám ho spíš pro rychlou orientaci a zdroj informací a k rychlé běžné komunikaci.
Jsem v jakémsi knižním klubu na netu, ale ve skutečném životě vych do klubu nevstupovala, nějak nemám ráda být součástí různých kolektivů a být nějak organizována.

Deli

Ano, přihlásil/a bych se.

…být mladší a mít víc času. Teď svou touhu číst řeším členstvím a nákupy v Knižním klubu, dalšími nákupy v jiných obchodech s knihami, a mám-li chvilku (s přibývajícími dětmi je ten čas na čtení čím dál tím vzácnější). O knihách si pokecám s mamkou a ségrou, které taky obě vášnivě čtou. Knihy si navzájem půjčujeme.
Pořádně jsem si ale početla naposledy v porodnici, kde jsem za týden ještě před porodem zhltala 3 knihy v rozsahu 500–650 stran. Sestřičky se už sázely, jestli dočtu i čtvrtou, nebo zda dřív porodím. Porodila jsem a doteď nedočetla 🙂

zjentek

Ano, přihlásil/a bych se.

..taky chodím do knihovny ,)

quentos

Ano, přihlásil/a bych se.

každý den se snažím vyšetřit si chvíli na čtení. V daném klubu bych ovšem byl spíš večertním až nočním návštěvníkem.

led

Jiná odpověď.

Doplňuji:
Deň bez knihy je stratený deň. Aspoň pár strán.
Na druhej strane nie je kniha ako kniha. Žiaľ, kluby na bežnú beletriu nájdete, ale kluby na odbornejšiu tématiku, či populárnu literatúru, kde si môžte aj porozprávať o prečítanom, vymeniť názory, poradiť, veľmi nenájdete.

Orange

Ne, nepřihlásil/a bych se.

Doplňuji:
Čtu sice hodně, ale nějak nechápu smysl podobného klubu. Mohl by mi to někdo osvětlit?

Damiana

Ne, nepřihlásil/a bych se.

Na základce jsem byla ve Čtenářském klubu, objednávala jsem si zajímavé knížky za dobrou cenu, pravidelně, každý měsíc. Ráda se k nim dodnes vracím, jsou to pěkné kousky, ale v žádném klubu být už nehodlám. Jsem sólistka. Knížky mám ráda dodnes, ale organizovanost ne. Z duše mi mluví Bohemica.

huer159

Ano, přihlásil/a bych se.