jirka F

Co si představit, když se o někom řekne, že má neobvyklé chování?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Třeba se spokojeně usmívá a neremcá. No není to podezřelé?

Další odpovědi
led

Neobvyklé chovanie je iné než je v daných oblastiach zvykom
ak návštevník striptízu nesleduje striptíz
ak by známi výtržnici začali byť slušní, leniví boli usilovní, a podobne, ale aj v opačnom smere
ak si niekto vo sfanatizovanom dave dokáže udržať tvár a pokoj mysle
ak médiá zverejnia pravdu

Kepler

Může to být eufemismus pro neetické, obhroublé, šokující, satirické nebo jiné chování vymykající se zažitým normám. Třeba někdo dostane dárek a místo díků se dárce dočká doporučení ať si to strčí do… Ale nemusí to být jenom špatné chování. Dnes se považuje za neobvyklé chování i to, když muž podá neznámé ženě ruku, když vystupuje z vysokopodlažního vagónu a ještě jí pomůže se zavazadly.