Mirdas

Co si po ránu přečtete ?

Nevstáváme sice všichni ve stejnou dobu, ovšem snad každý z nás si po ránu něco přečte.
Mohou to být SMS, mail, otevřete knihu, časopis, noviny, internet, reklama v MHD a podobně.

Jak na tom jste vy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Já si dělám večer vždy seznam toho, co mám příští den dělat, tak to si čtu jako první 🙂

Další odpovědi
quentos

patřím už bohužel k těm „degenerovaným“, kteří si ráno, jak už to někdo trefně formuloval, „ještě před kafem přečtou maily“. Knihu si spíše nechávám na večer, kdy už je relativně klid.

Dane

Ráno si prohlídnu nějaké články v online novinách, abych byla alespoň trochu v obraze a zkontroluju emaily. :)

marci1

Třeba si čtu nápisy na obchodech nebo cedule pozpátku. Je to fakt někdy dost humorné, např. :
osam yninezu
trebla
ocset
akšurh
ívtsřakep
etřuken
chabnroh
suahuab
ukílhor v keráp
regrubmah
ecovo aninelez
anrákeč
ochit íčél
etjerívaz
ysiposač
ívtcinrípap
🙂

Noga

Někdo tady nedávno zmínil server pravednes.cz, kde si lze sestavit zprávy, které mě zajímají. Takže od té doby si čtu http://praved­nes.cz/tech.news. Potom taky http://www.smashin­gmagazine.com/. Zprávám dávám ráno tak max. 15min., potom se už přepínám do kreativního režimu.

anonym

Odebírám sobotní novin, kde je magazín.
Ráno snídám, při snídani čtu noviny (ty mně dají tak do středy) a pak dočítám magazín.Takže jedny noviny s magazínem čtu celý pracovní týden.

Awe

Jelikož nemám TV už pár let.Po ránu si přečtu zprávy a zakouřím si.No potom si jdu vyčistit držku a chystám se do práce :)

Nevíteto?

otázky tady na odpovědích 🙂

Michálek1245

Dobrý den, já osobně se snažím mrknout na nějaké zajímavé informace a samozřejmě pak zprávy. Nicméně to dělám vždycky až hodinu po probuzení. Nejsem fanda toho, že jak otevřu oči, tak do mozku cpu další informace a nenechám ho ani pořádně nadechnout. Četl jsem o tom dokonce i něco na https://www.a­tlaso.cz/ … Prostě ten informační přetlak je dneska strašně velký, tak není potřeba to ještě podporovat. :)