Koblihovník

Co si o nich myslíte, nejsem jediný, kdo je venku v ponožkách?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LYclPow45hY&ab­_channel=Side­Kids

Nejlepší odpověď
annas

Neřešte stále ponožky. Otázka je nejméně po desáté _ ponožky místo přezůvek, ponožky bez bot atd.

U jedněch otázek oceňujete ponožky bez bot, minule jste ponožky kritizoval, zmiňoval chození na boso.

Co si myslím? Źe to je vaše věc, v čem chodíte. Netrpíte náhodou podofobií?

Když chcete trhat ponožky, kupujte si je.

Další odpovědi
Mr. Marek

Kluci co si kopaj do balonu a komentují to. Nějak nevidím pointu či zamyšlení pro názor.

Mirek Darvas

Jsou jako ty

Prostě já...

Nejses sam ja taky chodim v poniškách

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.