Kepler

Co si myslíte o žlutých vestách ve Francii?

Kam až moje paměť sahá, frantíci vždycky strašně rádi demonstrovali a stávkovali. Zapalují auta a tak. Teď už se z toho stal i byznys https://www.no­vinky.cz/koktej­l/503923-francouzi-se-na-demonstracich-mohou-nechat-za-par-stovek-zastoupit.html
Nebo ty jejich demonstrace opravdu mají smysl?

Nejlepší odpověď
Kubas.ci

Me by hlavne zajimalo z ceho ti demonstranti zijou, kdyz nechodi do prace a delaji misto toho bordel a nici majetek druhych, kteri do te prace chodi. Jsou na davkach a zda se jim to malo nebo jak to vlastne doopravdy je? Jaktoze maji cas demonstrovat za ceny bydleni a benzinu a nechodit do prace, kde se vydelava na bydleni a benzin. Nemam na benzin, tak jezdim na kole nebo busem infrastrukturu tam maji dobrou, byl jsem tam videl jsem (minimalne Pariz). Jsou rozmazleni podle meho nazoru. A co jsou vlastne pro ne velke ceny https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/mapa-kolik-vydaju-vydaji-domacnosti-na-bydleni/r~286b49d­65abb11e9b6a9ac1­f6b220ee8/ je to fraška. Oproti nim jsme na tom ohodne huř.https://www­.mbenzin.cz/ap­p/CostForeign­.aspx a ty hmoty to taky neni nic tragickeho.

Další odpovědi
dudu

Odpověď na Tvoji otázku je pro mě přílišné sousto. Nevidím ani do hlav ani do talířů frantíků a už vůbec neznám jejich mentalitu. Co mně poslední dobou vrtá v hlavě je otázka, nakolik upřímně konají naši studenti při svých pátečních sešlostech na téma životní prostředí. Snad každého napadne nejde-li spíše o ulejvárnu ze školy a proč raději kvůli vyšší účasti nedemonstrují o sobotách. Rigorózně kritizují neduhy společnosti a přitom nějak pozapomněli třeba na fakt. jak životní prostředí váhově zatěžuje výroba potravin, ale z celoroční produkce jich téměř třetinu vyhazujeme. Přitom je prokázáno, že jimi nejvíce mrhá především mladá generace. Stačí se podívat např. na penzum odpadků ze školních jídelen nebo si vyslechnout smutné zkušenosti pracovníků kuchyní.

aliendrone

A to jsem si doteď myslel, že vrchol lenosti je, když chlap vleze na ženskou a čeká na zemětřesení! ;) D :D

Na druhou stranu pro tebe to může být MOC dobrá zpráva Keplere, protože od objednávky demonstrování v zastoupení je již jen krůček k objednávce sexu v zastoupení! PROBOHA – založíš firmu a bude z tebe MILIARDÁŘ!!! :D :D :D :D

Kepler

alien: copak sex, ale já strašně nerad umývám nádobí. Tak to naskládám do prádelního koše, dám na balkón a čekám na pořádný slejvák.

Brblal

Kupte si myčku nádobí (přístroj).