hanulka11

Co si myslíte o takovém člověku, který si myslí ,že dělá vše nejlíp ?????

Nepřipustí, že by druzí mohli mít také pravdu.....

Nejlepší odpověď
anonym

To,že sežral Šalamounovo h…o.

P.S. I tady se takoví najdou!

Další odpovědi
terry

Myslím si, že je to taková povaha a nehádám se s ním. Je to zbytečné.

Deli

No, myslím si své, asi jako barbakan. A moc s ním nedebatuju, nepřu se, ať si na to přijde sám.
Komu není rady, tomu není pomoci.

hanny 2

No tak takový „chytrolíny“,co všechno ví a všude byli dvakrát,mám nejradši!Snažím se takovým vyhýbat a už vůbec se s nimi nepouštět do nějakých debat.

rosinka

Že ho čeká cesta dlouhá ;) ,než si toho všimne, že neví vše úplně nelíp..