pukula

co si myslíte o datu 21. 12. 2012

ten konec světa co si o tom myslíte

Nejlepší odpověď
dědapetr

Že Vás to ještě baví,to je jako kolovrátek pořád dokola.začíná to být už nudný.Vás už život nebaví nebo co?To musíte uvažovat negativně?Důležité je positivní myšlení.Tak přestaňte s hloupostmi.Žijte a užívejte si života nikdo tady není na věky.

Další odpovědi
iceT

Před časem o tom mluvili na Nově v nějakém pořadu dva čeští vědci-bratři a mluvili o tom,že nikdo není schopen přesně číst mayský kalendář.A také mluvili o tom,že konec světa podel nich zřejmě asi bude,ale až tak v roce 2115,to datum si přesně nepamatuju,ale jestli je to tak,tak toho se nemusíme bát,protože to už tady nikdo z nás nebude.

pokazdejinak

že je to hezké datum na svatbu – dobře zapamatovatelné :)

Pecudka

Ať už to bude cokoli, stojí rozhodně za to si pořádně rozmyslet, jak si užít čas, co nám ještě zbývá. Odpočítávání už začalo…

Hykam

Žádný konec světa nebude.
Zhruba tak před 2 měsícema dávali na ČT2 pořad „2012 Mayská proroctví a kruhy v obilí“
Mayové byli přesvědčeni, že čas je cyklický a že každých pět tisíc sto dvacet pět let končí jeden věk a současně začíná nový.

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102863571­88-2012-mayska-proroctvi-a-kruhy-v-obili/

Zde si pořad můžete stáhnout
http://www.he­llspy.cz/sear­ch/?q=maysk%C3%A1

P.T.

O tomto datu vím jediné. Budu se připravovat, jak na druhý den oslavím své další narozeniny 🙂 TO TEPRV BUDE KONEC SVĚVTA 😁

gnosis

jedina vec co vime jiste: konec veku ryby a zacatek veku vodnare. vedeli to uz majove par tisic let zpet:) vse co se na to nabalilo jsou podle me sr*jdy.
Doplňuji:
„par tisic“ let to neni, sory:) spis kolem 1, 2.

coco

Už nic, protože je to neustále dokola omílané téma, tudíž nudné…