DaiWoman

Co si myslíte o konci světa?

Asi jsem blázen ale furt brečím!

Nejlepší odpověď
beer

Nemá mysl se tím zaobírat..
Jestli ti to ale pomůže, klidně si pobreč. Časem ale zjistíš, že už nemáš čas se zaobírat podobnými věcmi, přijdou důležitější starosti i radosti a přeji ti brzké a radostné poznání )
Zkušenost

Další odpovědi
mosoj

Že jednou to nastane.
Čas je nejspravedlivější věc ve vesmíru.

anonym

Nejsi blazen. Brecim taky – nonstop – nechala jsem i podnikani , nema to uz cenu … Blazni jsou ostatni co nebreci …

  • iv-

Ella

A proč brečíš? Co má přijít, to přijde :) Nijak tomu nezabráníme…
Řekla bych, že než někdo zase vymyslí konec světa, tak lidstvo se odpadky, zplodinami a bůhvíčím co teď vymýšlejí ti „super vědci“ zničí samo…
To, že mayský kalendář s datem po roce 21.12.2012 (nebo jak to datum je) nepočítá, neznamená, že musí být konec světa… sami vědci tvrdí, že text u tohoto datumu není čitelný, třeba tam stojí „a tady končíme s výpočty, protože nám došla kamenná deska a chlapi by to stejně už neunesli“ :)

slad08

Myslím si, že konec světa bude, ale ne teď a ni v roce 2012.
Jednou se tak vyspělá civilizace z ničí sama.

lexx

Neboj ! Seš velká holka. Jednou to sice příjde ale nikdo z nás se toho nedožije…Daleko horší je pomalé skomirání, morální úpadek společnosti, podvody, drahota, tunely a machinace, raketový nárust chudoby a nedostatku všeho, toho se zas bojím já.

led

Nebudem vás ľutovať. Ak plačete, že nebude koniec sveta, alebo plačete, že bude koniec sveta, robíte zle len sama sebe. Skúste si utrieť slzy a začnite žiť. Žite až do poslednej chvíli.
PS.
Len ste nám tu zbytočne „rozbrečeli -iv-“. Miesto, aby sa tešila zo života, tu zbytočne brečí.

Meropa

Podle toho co tím myslíš SVĚT? Planetu, život, vesmír nebo nekonečno???