Avatar uživatele
DaiWoman

Co si myslíte o konci světa?

Asi jsem blázen ale furt brečím!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, posahanek před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Nemá mysl se tím zaobírat..
Jestli ti to ale pomůže, klidně si pobreč. Časem ale zjistíš, že už nemáš čas se zaobírat podobnými věcmi, přijdou důležitější starosti i radosti a přeji ti brzké a radostné poznání )
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Že jednou to nastane.
Čas je nejspravedlivější věc ve vesmíru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nejsi blazen. Brecim taky – nonstop – nechala jsem i podnikani , nema to uz cenu … Blazni jsou ostatni co nebreci …

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

A proč brečíš? Co má přijít, to přijde :) Nijak tomu nezabráníme…
Řekla bych, že než někdo zase vymyslí konec světa, tak lidstvo se odpadky, zplodinami a bůhvíčím co teď vymýšlejí ti „super vědci“ zničí samo…
To, že mayský kalendář s datem po roce 21.12.2012 (nebo jak to datum je) nepočítá, neznamená, že musí být konec světa… sami vědci tvrdí, že text u tohoto datumu není čitelný, třeba tam stojí „a tady končíme s výpočty, protože nám došla kamenná deska a chlapi by to stejně už neunesli“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Myslím si, že konec světa bude, ale ne teď a ni v roce 2012.
Jednou se tak vyspělá civilizace z ničí sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Neboj ! Seš velká holka. Jednou to sice příjde ale nikdo z nás se toho nedožije…Daleko horší je pomalé skomirání, morální úpadek společnosti, podvody, drahota, tunely a machinace, raketový nárust chudoby a nedostatku všeho, toho se zas bojím já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nebudem vás ľutovať. Ak plačete, že nebude koniec sveta, alebo plačete, že bude koniec sveta, robíte zle len sama sebe. Skúste si utrieť slzy a začnite žiť. Žite až do poslednej chvíli.
PS.
Len ste nám tu zbytočne „rozbrečeli -iv-“. Miesto, aby sa tešila zo života, tu zbytočne brečí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Podle toho co tím myslíš SVĚT? Planetu, život, vesmír nebo nekonečno???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek