Super guy

Co si myslíte o člověku, který nosí bundu Bomber (bundu, kterou používají skinheadi)?

Odpovědi
marci1

Že má možná rád letadla a letecké piloty US Army. 🙂

nyjono

Bundy typu bombernosí kdekdo.
A často to nejsou skinheadi.

da ny

Nic. Nic špatného.
Nevšímám si, v čem kdo chodí (jestli v pytli nebo ve zlatě, je mi to fuk).
O lidech, které neznám, si nic nemyslím. Domnívám se, že má každý co dělat sám se sebou. Myslet si něco, o někoim, na základě oblečení se mi jeví, jako ubohé…

Drap

Co bych si o něm měl myslet: Snad jen to, že se mu líbí a že se mu v takové=m oblečení dobře chodí.

elkon

Nesleduji co kdo nosí. A nosím to, co se mi líbí.

JežíšKristus

Že má rád US Army a že to je nácek

iceT

Hlavně je v ní teplo. A k chlapům se taková bunda hodí, nemusí být nutně skinhead.

Smack

Drsný typek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.