jirka F

Co si myslet o lidech, kteří jdou na nějakou školu střední a výše jen kvůli holkám?

Když jsem byl na škole. Tak jeden se přiznal, že tam šel jen kvůli holkám, což mě zarazilo. Co byste si o takovém člověku mysleli?

Nejlepší odpověď
Hlada

To je dobrá motivace. Každý by nějakou měl mít. Kdo žádnou nemá, zpravidla vypadne hned v prvním járu.

Další odpovědi
Kepler

Pochopil bych to snad v případě, že by šel na zdravku a možná by z něj byl zdravotní bratříček. Ale jinak je to dost krátkozraké a onen student je politováníhodný, když si jinak neumí najít holku.

elkon

Že to nemá v hlavě v pořádku. Vzděláváme se kvůli sobě a abychom pak také dokázali vydělat peníze. Ne kvůli nějaké hloupé myšlence.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.