Dr. Darko

Co se stane, pokud Ukrajina vstoupí do NATO?

Nejlepší odpověď
Drap

Nestane se nic, pouze to, že se o hodně přiblížíme k další světové válce.

Další odpovědi
paul1

Nic. Bude tam. Druhá věc je, kdy se tak stane. To je vzdálená budoucnost.

da ny

Bude to koule u nohy Evropoy.
Možná balvan na krku. Nedej Bože had na prsou......
Hodně dlouho se snaží, aby si „polepšii“. Hranice do Schengenského prostoru jsme jim konečně otevřeli. Celá léta se Evropa svými opatřeními bránila invazi z Ukrajiny.
Nacpou se všude, do NATO, EU…. a budou si vymiňovat extra podmínky = úlevy (nárokovat, vydírat, „mají to v krvi“).

Mnozí i naši odborníci od počátku konfliktu (vojenští, politologové, historici), mají podobný názor, jako Bulharský prezident. Válčením, krvavou cestou se nic nevyřeší, podporovat ve zbrani je nechce.

Ametyst

V regulích NATO se píše, že země, která válčí, nemůže byt přijata do NATO.