Kelt

Co říkáte na tuto nabídku pro zlepšení zraku?

Nosíte brýle a je vám to nepříjemné? Brýle se špiní, musíte si dávat stále jiné brýle, třeba na dálku, pak na čtení. A hle, tady je řešení.
https://shockin­gdiscover.com/420/a­yurreadpro-med-m/gps/
Kromě toho, něco podobného se už tady kdysi prodávalo. To by mne zajímalo, zda ti spokojení zákazníci opravdu existují, nebo je to obchodní tah. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jasně podvodná stránka, není co řešit.

Další odpovědi
led

Princíp týchto okuliarov nie je novinka. Novinka je zarábať na dávnovekom princípe eskymáckej ochrany zraku. Pôvodne boli z kosti (rebra) ktoré malo pozdlžnu ryhu, cez ktoru v žiarivom lesku snežných pláni lepšie videli. Boli to vlastne "slnečné okuliare, ktoré chránili zrak pred oslnením. Vďaka tejto ryhe, oko nebolo zaťažené nežiaducím svetlo a preto sa zvyšovala ostrosť zraku a lepšie rozoznávalo odtiene šedej. (eskymáci boli viacmenej farboslepí). Takéto okuliare v minulom storočí používali aj moderní horolezci a lyžiari.

Pred týmto „vynálezom“ českého lekára(v reklame) boli známe okuliare s viacerými vodorovnými ryhami, ale aj podobné ako tieto s 2–3 mm dierami.
Neviem zhodnotiť, či ich účinkom sa naozaj zlepší zrak na dlhšiu dobu, ale je pravda, ak si odmyslíme zníženú svetelnosť a bočné videnie, akoby sme pozerali cez tmavé okuliare so širokými bočnicami (asi 30% strata svetelnosti a strata periférneho videnia) takže nepoužívať pri jazde motorovým vozidlom, videnie máme o niečo ostrejšie. Určite ste mnohi skúšali v silnom svetle pozerať do diaľky cez prsty alebo si tienili oči rukami so spojenými prstami akoby ste držali ďalekohľad. toto je niečo podobné.
Takže pokiaľ potrebujete voľné ruky a pracujete v protisvetle alebo silnom svetle, pri ktorom sa sklá okuliarov „zanášajú svetelným smogom“, alebo chcete cvičiť „ostrenie očí“ a posiľovať očné svaly, je to dobré riešenie. ale používať tieto okuliare ako zázračný liek, to sa musím jemne pousmiať.
Je na vás, ako sa rozhodnete, čo so „zbytočnými“ peniazmi.
PS domáci kutil si dokáže spraviť aleutské – eskymácke okuliare sám.https://hobby-sk.webnode.sk/pro­ducts/eskimac­ke-okuliare/

Edison

Souhlas s Aleshem. Podvod na první pohled.

Že bych příspěvek nahlásil?? 😉

Kepler

Jasný podvod, nesmysl a metoda na pumpování peněz z naivních lidiček. Účinné to bude asi jako všechny ty vodičky na pleš. Lidi to snad nikdy nepřestanou zkoušet, zřejmě to nějaký ten balík pořád hází. No nedej lidovou tisícovku za zrak sokolí…:-))

orwell

Máš pravdu, asi před cca 25 roky se to dalo získat (za peníze), měl je jeden kolega v práci a sám jsem si je zkoušel. Nic zázračného se nekonalo. Je to podfuk! Něco jako zázračné kapičky do uší, po kterých hluchý uslyší i trávu růst 🙂

aliendrone

Po prokliknutí odkazu na mne vyskočila hláška, jestli chci „opravdu opustit stránu“. :(

Víš co se stane, když klikneš na COKOLIV z možností? Opět ti půjde počítač/prohlížeč o něco pomaleji. Potvrdíš tím vykonání scriptu, na tom, co se píše v dialozích nezáleží. (popisek může obsahovat cokoliv, co to OPRAVDU udělá je úplně jiná záležitost) Jedinou otázkou je, JAK MOC bude škodlivá vykonaná akce.

Už jen z toho ti může být jasné, že se jedná po zákeřný sajt. Zrovna včera Kepler vkládal něco podobného. Také sis musel „vybrat“ (pochop – KLIKNOUT, o to jde), prozměnu ovšem sis „vybíral jazyk“. ESET to sice blokoval, jenže účinnost těhle programů je někde mezi „mizerná“ a „skoro žádná“

Jinak k produktu – lepší, byť stejně účinné je „mazání na prodloužení penisu“. Konkurenci Keplera to sice z tebe neudělá, ale pokud se mudeš mazat dostatečně dlouho a rychle, bude ti DOBŘE! ;) :D :D

annas

Tyto brýle jsem dostala od jedné známé, která je objednala v čínském obchodě. Jedny stály 25 Kč. Později jsem je viděla několikrát dražší.

Musím říct, že opravdu fungují. Těžko se vysvětluje ale když brýle nasadím, text ztmavne, zjasní se a je lépe viditelný.

Brýle zkoušelo několik známých, kteří sice nenosí brýle, ale menší text nepřečtou. Byli překvapení.

Mám je před sebou, ale zlomené, tudíž nepoužitelné. Ale přesto jsem si nasadila j ale opravdu text, který píší, je jasnější, čitelnější.

Ale zda brýle zlepší zrak a sníží počet dioptrií, to nevím, protože, jak uvádím, spadly mně na zem a zlomily se v rámu očnice. Děrovaná výplň nedrží.

elkon

Na to stačí jedna věta, klamavá reklama.

led

Pokiaľ kupujúci nie je zavádzaný nepravdivými údajmi, je na jeho rozhodnutí, či kúpu bude realizovať, alebo nebude. Prirodzene v prípadoch, ako je aj tento, je možnosť overiť si pravdivosť tvrdení v reklame na iných internetových stránkach, prípadne u ľudí, ktorí sa s uvádzaným predmetom už stretli.

Kupovať niečo len na základe reklamy na internete, bez ďalšieho overenia pravdivosti, je naivná nezodpovednosť kupujúceho, ale napriek tomu to záleží len na jeho rozhodnutí.

aliendrone

BTW – tím NECHCI říci, že každé kliknutí na něco je sajrajt. Jen že tohle „vynucování kliku“ je typické pro šmejdské stránky.

Edison

Naprostý souhlas. Nemluvě o tom, že nikde není ani zmínka o prodejci, dovozci, nebo cokoli podobného. Jasná známka podvodu.