Rokio

Co říkáte na tento můj článek, který pojednává o starších lidech?

Zde je odkaz na něj: https://www.a­lik.cz/a/stari-lide-si-zaslouzi-uctu-a-respekt

Článek popisuje charakteristiku starých lidí, proč si staří lidé zaslouží úctu a respekt, jaká je realita, jak je možné zlepšit chování mladých lidí vůči starým lidem a můj vztah ke starým lidem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Článek je pravdivý, ale přidal bych tam ještě srovnání s poměry třeba před sto lety a zamyšlení, co je vlastně příčinou dnešního marasmu. Aby to nebylo jen pouhé konstantování skutečnosti.

Další odpovědi
led

Je to zjednodušený pohľad mladého človeka na starých ľudí.

ivzez

Je jasné, že jsi článek napsal pro děti, ale ani tak
jsi neměl tolik zjednodušovatz a zevšeobecňovat.

Podle mne „nic moc“, navíc s chybami.

Kelt

Forma článku mi připomíná knihu Dětská encyklopedie, kde takto vysvětlovali pojmy školní dětem.

Rokio

ivzez: Nic moc je pořád lepší než hrůza, strašné, nebo odpad.