štamgast

Co říkáte na nový design Youtube?

Nejlepší odpověď
fg

Nelíbí se mi

Byl jsem zvyklí na ten původní.Nevím proč to mění.Mě se to zdá složitější.

Další odpovědi
Tíšek99

Nelíbí se mi

Je to hrozný! vůbec se v tom neviznam!

WeeBear

Ujde to

Ujde to dávám proto, že zatím nemůžu přesně určit, jestli s tím jsem, nebo nejsem spokojená, prvně si musím zvyknout. Ale vzhledově špatně nevypadají.. 🙂

slad08

Jiný názor

No, moc mě nepřekvapil. Ten předchozí se mi zdál přehlednější, ale možná že si nakonec zvyknu.

Adri ..

Jiný názor

Je to nepřehledné jako kdysi. Udělali mnoho změn. Měli to udělat postupně, aby si na to lidé zvykli.

terry

Líbí se mi

I když si ještě budu muset trochu zvykat :).

briketka10

Nelíbí se mi

Ella

Jiný názor

Trošku se ztrácím a ten průvodce tak nepomohl, ale tak časem si zvyknu. Ten sloupec vlevo přímo bije do očí, jak je tmavý, ale tak co už :) A všimli jste si, že změnili i ikonku? Když se podíváte, tak místo YouTube je tam teď bílé Play v červeném obdélníčku :D To je změn :D

Slezan

Nelíbí se mi

anonym

Nelíbí se mi

Heřman

Líbí se mi

Je to hustý.

samicek333

Ujde to

přijde mi to podobný a stejně se tam nechodím koukat na design Youtube, ale na videa…

anonym

Přišel tam nový zaměstnanec s úkolem vytvořit něco nového. Nový layout spadl na úroveň českého Streamu. Můj kanál který jsem dlouho ladil najednou někdo beze mě změnil do šedivé stránky. Jako by vás převlékli do montérek. Hrozné je, že mohu používat „starý“ vzhled po přechodnou dobu než to změní všem. Nenacházím jiná slova než hnus. Udělají s vámi co chtějí a vy to nemůžete změnit. Zbývá jediné. Zaplatit si web s velkým úložištěm a tam se přestěhovat. Ale už nebudete členy Youtube. K tomu má vést změna? Ještě pár podobných změn k „lepšímu“ a sbohem internete. Stejně jak jsem to udělal s televizí.