jakho

Co říkáte na nový vzhled odpovědi.cz?

co říkáte na nový vzhled odpovědi.cz ??

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybych na tuto otázku měl odpovědět v televizi, tak by to bylo samé „píp píp píp “

Další odpovědi
anonym

Už jsi asi sedmý, stačí prvotní anketa s rekordním početem 53 reakcí – to tu fakt ještě nebylo. Jukni do odkazu, ať jsi v obraze:
Doplňuji:
Oprava „počtem“, teď zrovna jsem málem kopl vzteky do monitoru, kdy prkotina nejde opravit a ještě chybí náhled!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi

hanulka11

no řeší se to tu celý den , zkus si pročíst otázky zpětně a dočteš se co si o tom všichni myslíme

Amie

Nevím proš, ale je to moc bílí a asi mě toho začínaj bolet oči.

led

odpoviem, až keď najdem lupu, alebo mikroskop. To písmo je pre mňa malé.

MK44

Chybí mi „náhled“ při vkládání odpovědi. Myslím, že to byla dobrá věc. Uvítám jeho návrat.
Vyhledávací lišta (původně modrá) je příliš jaksi „nenápadná“. Zvláště pro neregistrované návštěvníky.
Jinak to asi bude věc zvyku. Nejdřív vidíme nedostatky, snad časem objevíme i klady.

Retko

Cool :)

ahold

Nic moc. Ne všechno nové je lepší.

Alča M.♥

Teď se tu v tom moc nevyznám. Nechápu, proč to nemohli nechat tak, jak to bylo předtím. Hrůza!