co proti tiku oka?

co děláte a co je účinné proti tiku oka?

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, „Lékárna“ má pravdu.
B-Komplex jakýkoli (Forte, obyčejný, B-komplex forte plus v šumivých tabletách, může být i B-komplex REPELENT, pokud Vám zbyl z léta ap.)
Pomoci může i Magnesium (Hořčík) v tabletách nebo šumivých tabletách.

P.S.:
Magnesium v šumivých tabletách je vhodné i při mírné bolesti hlavy (zklidňuje a navíc pomůže příjem tekutin – vody). A po sportovních výkonech (proti křečím).

Další odpovědi
Drap

Myslet na to, snažit se to odbourat. Pokud je to hodně často a samovolně, tak pomůže jen odborník

hanulka11

To jako, že ti cuká v oku? Také se mi někdy stane, ale je to většinou po nevyspání, nebo když jsem přetažená neodpočatá . Stačí chvíli zavřít oči a zrelaxovat a to mi pomůže.
Jestli tím trpíš dlouhodobě zašla bych na oční

karelll

Měl jsem to taky je mi 47.Oční mi řekla že v oku je spoustu svalů a nějaký zlobí.Trvalo to asi půl roku a ted mám už od jara klid.

Lékárna

Pěkný den,zkuste využívat B-komplex forte,1 tabletu denně,často to pomůže.