Avatar uživatele
anonym

Co použít na malého šéfa? Chová se jak dobytek.

Stačilo by, kdybych se rozhodl nepromluvit s ním nikdy ani jedno slovo, a neupozorňovat ho telefonicky na nějaké pracovní nesrovnalosti? Porušil bych snad tím smlouvu ve které oni napsali, že musím upozornit na cosi blabla nebezpečí nebo tak nějak? Když se to hovado ke mě chová jako prasisko. To jsem jen bezbarvý článek k doplnění jeho názorů, šašek kývající a smějící se když on to chce? Budeme takoví všichni, nebo se srovnáme? Pane šéfe z Borkovan?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Ve většině případů je řešení jednoduché – přestat se chovat jako dobytek. Ono často platí, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. To, že uvažuješ o tom, že budeš konflikt řešit schválnostma, taky o něčem svědčí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že s tímto postupem asi neuspějete, i když bude záležet na spoustě okolností. Bohužel ve většině firem to tak dnes funguje, že šéf má pravdu a ostatní dělají co on chce a nebo mohou jít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Na malého šéfa jedině snad Haarslev PB30/60.

http://navrat­doreality.cz/?p=vi­ew&id=377

(pokud se chová jako dobytek, je třeba s ním nakládat jako s dobytkem)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

No… pokud tím, že neupozorníš na ty nesrovnalosti neublížíš nikomu dalšímu, kdo je mimo, asi by to stačilo. A třeba nadřízení uzří, že není dobrým šéfem.
Nedávno jsem četla, že zapracování nového pracovníka stojí firmu 1,5 ročního platu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak se bude z lesa ozývat. Neměl jsem se tady ptát to je jasný. Protože uvádět někoho do cizích záležitostí a do neskutečných praseckých lidských povah je těžké. Navíc vy nemáte s těmito povahami zkušenosti. U vás všechno běží jak na drátku, lidi jsou usměvaví, slušní, nahlas neřeknou sprosté slovo. Nicvíce setkávám se v každý pracovní den s takovými sprosťáky že by mě bylo hanba říct že jsou to moji šéfové. Nebudu to už rozepisovat, více je popsáno tady
http://zlatapas­telka.webnode­.cz/zajmy-/wohnouti/baukom/
jestli tedy pochopíš o co jde.

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek