Complex

Co poslední vás zastihlo nepřipravené?

Nejlepší odpověď
annas

Spíš nečekané, tedy i neořopravené.
Ježíšek mně nadělil 3 dárkové kazety čajů, tedy 160 sáčků, před tím jsem si koupila l čínský královský Po Ehr, , doma něco, tudíž mám nejméně 200 sáčků. K tomu další sypané bylinkové …

I když jsem pila jen čínský královský, vyměnila jsem jej za originální anglický čaj – ve skleněné dóze je několik jeho druhů. . Musím říct, že tak dobrý čaj jsem dlouho nepila.

Jinak v životě není člověk na leccos připravený, co se má stát, to se stane.

Další odpovědi
Drap

Včera, nečekaná smrt syna mého kamaráda.

Kepler

Včera jsem musel urychleně na WC a tam jsem zjistil, že mi došel panapr.

hapiky

Počasí!!!!

zjentek

Chuck Norris!