suaeda

Co odpovídáte operátorům/kám v call centrech?

Navazuji na jednu svoji předešlou odpověď.
Nedávno jsme s kolegou vymýšleli jakou nejlepší (odrazující, srandovní ale nikoliv neslušnou) odpověď dát jakýmko-liv telefonickým tazatelům zjišťujících všechno možné. Prosím pokud někdo z naší komunity dělá toto zaměstnání nechť mě omluví. Ale nevyžádané telefonické dotazy mi již začínají otravovat a beru je obdobně jako spam.
Nyní dám nějaké z návrhů co odpovědět:

  • nezavěšujte, budete přepojeni na… Vyčkejta na operátora.
  • dovolali jste se na pohřební ústav máte zájem se zaregistrovat do naší databáze čekatelů…
  • prosím já jsem volal erotickou linku. To jsem rád, že jste se mi konečně ozvali…

Atd. odpovědí jsme našli hodně, ale dám slovo všem. Také Vás otravují nevyžádané telefonické nabídky a dotazníky. Co jim odpovídáte?

Nejlepší odpověď
gepik

Slušně je odbudu, že jsem v zaměstnání či třeba řídím a nemám čas. Vím, že ten tazatel si otázky nevymyslel, ale je to pro něj taky povolání a myslím že je taky placený za to, kolik lidí přemluví, proto se tak snaží. Ale tvé odpovědi jsou dobré.

Další odpovědi
briketka10

nevadí mi a chápu, že mají svou práci, když jim odpovídám tak podle situace většinou tím, že mám jiného operátora a podnikové volání zdarma..
když spěchám, tak je musím odbýt, že mi jede autobus..

hanny 2

Odpovídám,že nemám čas a nic nechci a nic jim po telefonu narychlo neschválím,ani kdyby to bylo sebeúžasnější! A když budu něco chtít,tak si zajdu na pobočku.
Manžel je nechá vykecat a pak se zeptá,co měli k obědu…

manon

:)) Štvou mne. Nenechávám se zdržovat. Na otázku, zda jim můžu věnovat chvíli rovnou ujišťuji, že nemůžu a ani příště nebudu moct a nepřeju si aby me kontaktovali. Když mne naštvou víc, ptám se odkud mají moje číslo a potom jim poradím, aby si poznamenali, že toto číslo se jim příště „náhodně vygenerovat“ nemá.
Doplňuji:
Já nemám nic osobně proti tomu volajícímu. Ale považuji tento způsob otravování lidí v soukromí za nehoráznost.

anonym

já, když už je toho moc, tak to prostě zvednu a dám to sluchátko k rádiu a je to, nebo řeknu-děkuji, nemám zájem,ale kdybych si mohla vybrat, tak bych asi zkusila říct ten pohřební ústav, téé dobrý !.))))

honza19hk

Jakmile se ozve někdo s T-mobilu nebo podobného otravného podniku tak jakmile se představí tak se s ní začnu bavit rusky,vzhledem k tomu že u telefonu je nějaká mladá slečna a rusky většinou neumí tak to položí. Pokud ne tak ji řeknu Пошел на хуй!
nebo: dovolali jste se do hlasové schránky,po pípnutí zanechte zprávu.
nebo: mám špatné číslo,já sháněl pizzu…
nebo : volaný účastník je momentálně na šrot až vypije další 4 piva tak se ozve.