Avatar uživatele
suaeda

Co odpovídáte operátorům/kám v call centrech?

Navazuji na jednu svoji předešlou odpověď.
Nedávno jsme s kolegou vymýšleli jakou nejlepší (odrazující, srandovní ale nikoliv neslušnou) odpověď dát jakýmko-liv telefonickým tazatelům zjišťujících všechno možné. Prosím pokud někdo z naší komunity dělá toto zaměstnání nechť mě omluví. Ale nevyžádané telefonické dotazy mi již začínají otravovat a beru je obdobně jako spam.
Nyní dám nějaké z návrhů co odpovědět:

  • nezavěšujte, budete přepojeni na… Vyčkejta na operátora.
  • dovolali jste se na pohřební ústav máte zájem se zaregistrovat do naší databáze čekatelů…
  • prosím já jsem volal erotickou linku. To jsem rád, že jste se mi konečně ozvali…

Atd. odpovědí jsme našli hodně, ale dám slovo všem. Také Vás otravují nevyžádané telefonické nabídky a dotazníky. Co jim odpovídáte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, hanny 2, gepik, briketka10 před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gepik

Slušně je odbudu, že jsem v zaměstnání či třeba řídím a nemám čas. Vím, že ten tazatel si otázky nevymyslel, ale je to pro něj taky povolání a myslím že je taky placený za to, kolik lidí přemluví, proto se tak snaží. Ale tvé odpovědi jsou dobré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nevadí mi a chápu, že mají svou práci, když jim odpovídám tak podle situace většinou tím, že mám jiného operátora a podnikové volání zdarma..
když spěchám, tak je musím odbýt, že mi jede autobus..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Odpovídám,že nemám čas a nic nechci a nic jim po telefonu narychlo neschválím,ani kdyby to bylo sebeúžasnější! A když budu něco chtít,tak si zajdu na pobočku.
Manžel je nechá vykecat a pak se zeptá,co měli k obědu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

:)) Štvou mne. Nenechávám se zdržovat. Na otázku, zda jim můžu věnovat chvíli rovnou ujišťuji, že nemůžu a ani příště nebudu moct a nepřeju si aby me kontaktovali. Když mne naštvou víc, ptám se odkud mají moje číslo a potom jim poradím, aby si poznamenali, že toto číslo se jim příště „náhodně vygenerovat“ nemá.
Doplňuji:
Já nemám nic osobně proti tomu volajícímu. Ale považuji tento způsob otravování lidí v soukromí za nehoráznost.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já, když už je toho moc, tak to prostě zvednu a dám to sluchátko k rádiu a je to, nebo řeknu-děkuji, nemám zájem,ale kdybych si mohla vybrat, tak bych asi zkusila říct ten pohřební ústav, téé dobrý !.))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jakmile se ozve někdo s T-mobilu nebo podobného otravného podniku tak jakmile se představí tak se s ní začnu bavit rusky,vzhledem k tomu že u telefonu je nějaká mladá slečna a rusky většinou neumí tak to položí. Pokud ne tak ji řeknu Пошел на хуй!
nebo: dovolali jste se do hlasové schránky,po pípnutí zanechte zprávu.
nebo: mám špatné číslo,já sháněl pizzu…
nebo : volaný účastník je momentálně na šrot až vypije další 4 piva tak se ozve.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek