zjentek

Co o jednotlivci vypoví, pokud má doma různé knihy ovšem výhradně jednoho žánru/zaměření?

Třena má mnoho knih a všechny výhradně o zdraví, v souvislostech s jeho udržováním a všeobecně jaksi „léčbou“ rozličnými přírodními prostředky, včetně pohybu a tak různě a podobně. Žádné jiné nemá, dokonce ani filozofii, nic, ovšem výše zmiňovaných má opravdu mnoho. Děkuju.

Nejlepší odpověď
led

Že sa zaujíma o liečiteľstvo. Nemôžem povedať o liečenie pretože aj iné vedné odbory sú úzko previazané s liečením, napríklad tu spomínaná filozofia.
Filozofia, aj keď to mnohí nevedia, alebo si „len neuvedomujú“, vplýva aj na úroveň života každého človeka. To nie sú len, ako mnohí hovoria „prázdne bláboly o ničom“, ale samotné poznanie života, liečba slovom a vedomím.

Další odpovědi
Kelt

Asi to, že ho daná problematika zajímá, že nespoléhá jen na naše lékaře, ale chce mít přehled. Máš Taoismus pro zdraví nebo něco od Norbekova ? Já pár takových knížek mám, ale mám i jiné žánry.

elkon

Že je hypochondr.