paul1

Co na to říkáte?

Dnes jsem dostal toto video, tak se jdu podělit o zábavu:

https://www.y­outube.com/em­bed/o1I_0n54L2A?fe­ature=player_de­tailpagev

Nejlepší odpověď
Dochy

Mno.. nic… Dobře natočené 😉
Jen opatrně. Už vidím jak si někdo dá do programu boj o zachování hory a pokusí se tam poslat betonáře.

Další odpovědi
elkon

Zajímavá recese. Jak známe český lid, řada jich to spolkne i s navijákem.

Funna

dík za ukázku…přesně tam se totiž řítíme 🙂

Emefej

Fialový hnus, tohle by se za Babiše nestalo!

aliendrone

ROFL! Tohle je na Čecháčcích to NEJLEPŠÍ, ať si říká kdo chce co chce. Sranda muší bejt! Jen gangster Dochy (ZLOČINEC!) mi to svojí předpovědí trochu pokazil… 😉 😁 😁

paul1

Emefej:
Fiala je v tom nevinně, video je staré víc jako 10 let.