Co myslíte, že si se děje za divočinu na obrázku v otázce?

Zdroj obrázku: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2013/08/12/18/10/sta­niel-cay-171908_1280.jpg

Co když ho ten opeřenec topí? Zvládne to? Kolik taková sviňa či prase uplave, aniž by si přivodilo nějakou trvalou újmu? Jak se tam to prase dostalo? Takových otázek to vyvolává…
Aby se v tom prase vyznalo!

Nejlepší odpověď
marci1

Jedná se o prase na Bahamách. 🙂
Rodina hnědých a růžových prasat i selat žije na bílých písečných plážích v bahamském okrsku Exuma u Big Major Spot, kterému místní neřeknou jinak než „Ostrov prasat“ nebo „Prasečí pláž“.
Pravděpodobně tam někdy ztroskotala loď, převážející prasata.
A opeřenec si zřejmě potřeboval odpočinout, nebo se povozit. 🙂
Video a podrobnosti ve zdroji.

Zdroj: http://soucit­ne.cz/plavaji­ci-prasata-na-bahamach

Další odpovědi
Drap

Neni to nic nezvyklého. Prasata jsou velice dobří plavci. Běžně se však raději vodě vyhýbají a sami od sebe neplavou moc rádi. Jedině tam kde musí za potravou. To že se ptáci vezou a odpočívají je u nás nezvyklé, ale v jiných lokalitách celkem běžné.
Pokud si vychováš prase od selátka, nejen divočáka, ale i prase domácí, naučíš ho i poměrně snadno plavat a chodit do vody.

Kepler

Čuník se taky musí občas vykoupat, aby nesmrděl jako prase, ne? A ten pták ho při tom využil jako letadlovou loď, aby si odpočinul.

zjentek

Racek zde nejspíš číhá na rybu. Ať tak či tak, chová se jako pěkná svině ;)

hapiky

Sem tam na něm může i posvačit, když ho zbaví parazitů.

Kepler

To video v odkazu od marci je boží. Málem jsem si učůrnul, když jsem viděl, jak ti čuníci plavou s rypákem otočeným vzhůru (šnorchl). Zkusím to vysadit u nás na přehradě Bystřička.