MichaelOffic

Co mám napsat na jméno/adresu dopisu/balíku, když jej chci poslat městu/starostovi?

Diky za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud chcete, aby zásilku dostal přímo starosta, tak napíšete variantu č. 1. U možnosti č. 2 otevře balík pracovník v podatelně a předá starostovi.

1. Pan
Jan Novák
starosta
Městský úřad XXX
Novohradská 15
PSČ XXX

Nebo
2. Městský úřad XXX
p. Jan Novák, starosta
(do rukou p. starosty)
Novohradská 15
PSČ XXX

--
Pokud neznáte jméno, tak je lepší varianta, kterou jsem uvedla v závorce.

Další odpovědi
aliendrone

Doporučil bych napsat ADRESU. To proto, aby to došlo. Adresu obvodního/obecího úřadu a jméno starosty si musíš zjistit sám, podle vlastního zámyslu. Víš snad kterému městu/starostovi chceš zásilku nechat doručit nebo ne? ;) :D :D

Mc Merkurion

… a co tam napsat: „starostovi našeho města“ ?!? …