Avatar uživatele
J.Mecir

Co mám dělat můj pes nejí???

Nejí fakt nic ani granule ani rajskou proste nic jen syrový maso a salámy. Jedná se o Pudla Toy a je oprtoi vsem stejne velky jako kdyz mu bylo pul roku a uz nevyroste…nevíte jak máme upravit granule nebo nejaky special jídlo…už si nevím rady!!!
Doplňuji:
A jsou mu 4 a pul roku a opravdu nic nejí.....mám o něj strach a ještě mě napadlo jestli to není malým žaludkem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4364 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

A proč rajskou? To je nějaká speciál pro psy?
Zkuste jiný granule, nebo i jinou značku. Nebo je polít vývarem z masa.
Také můžete zkusit konzervu. Já ji smíchám s těstovinami nebo rýží a moje psí holky se můžou utlouct :).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Změnit stravu. A rajskou a slámy raději vynech, škodí mu to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Poradila bych se o vhodné stravě s veterinářem. Ten bude mít přece jenom větší zkušenosti. Podle jeho rady bych zkusila nějaký typ granulí, nebo psí konzervy. Pokud má ale pes 4,5 roku, tak si na nový jídelníček bude zvykat dost těžko. Chtělo by to najít něco, co mu zachutná. Bude to chtít obrnit se trpělivostí a zkoušet. Naši psi měli v oblibě každý něco úplně jiného a granule, které jeden pes odmítal, tak druhý hltal tak, že jsem měla strach, aby se nepřežral. Jeden je měl rád polité vývarem, druhý úplně suché a k nim vodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sigi18

Když mu nedáš nic jiného tak to sní s donucením :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jestli nehubne a normálně kadí, tak bych nevyšiloval. Jak dlouho nežral nepíšeš…

PS: A nekrmíš ho ze špatný strany?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Hlavně si nevymýšlej složité diety. Žádný pes ještě dobrovolně neumřel hlady. Podívej se, kolik ten tvůj mazánek váží a podle toho mu přiděluj krmení. Našemu psovi vaříme maso se zeleninou a trochou bílkovinné vložky a na „doražení“ trochu granulí a žere, až mu za ušima praští. Má tvůj pes dost pohybu? Co se s ním občas proběhnout. Nemusí se jen válet na gauči.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Broukk

Rozhodně vybrat kvalitní krmivo a nekrmit psa rajskou, to je tak na zničení žaludku…a ne, psům se zbytky prostě nedávají pokud by chtěl tímto někdo argumentovat. Vybrat kvalitní granule, přimíchat konzervu a nechat vyšetřit u veta.

před 1677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek