Avatar uživatele
Europa

Pes nežere, nemůže muněco být?

Máme pejska seniora, celý život žije na granulích z obchoďáku a občas dostává zbytky od jídla (vím že to není správné, ale já bohužel do jeho stravy zasahovat nesmím). Posledních pár dní nežere a dokonce i zvrací. Fenou to být nemůže, jinak je ale úplně OK.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2063 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jistěže "může muněco být"...
Jenže tady se ptáš na nesprávném místě - odpoví ti veterinář po prohlídce psa. A nevím, co znamená "posledních pár dní" - ale u psa seniora nemáš na otálení příliš času.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Několik dní nežere a zvrací???
Už jste měli být z veteriny dávno zpátky!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Několik dní nežere a zvrací? Na co čekáš? Upaluj k veterináři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Určitě to není normální stav,když zvrací.A co zvrací,když nic nežere?Můj pejsek na tom byl podobně,2 dny nežral.když sežral piškot,hned ho vyzvracel.Druhý den jsme šli k veterináři.Byl to pátek,nic na něm p.doktorka neshledala,ale napíchala mu injekce proti zvracení a nevolnosti.So+Ne pohoda,vše co zameškal,tak dohnal,žral od rána do večera.V pondělí už ale zase nechtěl a navalovalo se mu.Náhodou jsme byli obj.na odběr krve,takže jsme tam zase jeli a pan doktor objevil docela velkou kýlu ,o které jsme tak trochu věděli /i s doktorem/,ale nezdála se nám tak velká,že by se to muselo akutně řešit.Až v to pondělí.Vzal ho na sono a zjistil,že mu tlačí na střívko a od toho ta nevolnost.Nicméně musel hned na operaci,aby se kýla neuskřinula.Bohužel - z narkózy se už neprobudil.Měl těch operací za život dost a srdíčko to už nevydrželo.Měl 14 let.
Doplňuji:
ad lexx - myslím,že to doktor neudělal,sám mě volal,že se už probouzel z narkózy a potom......!A říkal,že si není vědom,že by něco zanedbal,ale že to tak prostě dopadlo.Ale na jedné straně to bylo pro něho i pro nás vysvobození.Už skoro neviděl,neslyšel,počurával se,venčili jsme ho každé 2-3 hodiny,v noci teda ne,ale ráno bylo pod ním mokro,pořád jsem prala,vyměňovala kojenecké plíny atd.
Bylo mě ho moc líto a hlavně jsem měla strach,co s ním ta další narkóza zase udělá,takže se asi všem ulevilo,ale brečím ještě teď,když to píšu.A v kuchyni na stole mám pořád jeho urničku s fotkou a každý den zapaluju svíčku.....od 26.1.....asi jsem blázen,ale je to tak!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

smutný příběh Hanny...asi to pán doktor tušil a dal mu silnou dávku aby to tak dopadlo, jsme všichni tvorové smrtelný

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata