Nieto

Můj pes mě nevítá, je něco špatně?

Máme tak tři roky fenu (starší, adoptovaná z útulku asi v jejích 6 letech)… Je hodná, nekouše když se jí něco nelíbí jednoduše odejde.. Jen se bojím jestli mě nemá ráda nebo něco…jde o to že mě nevítá. Jakmile slyší v zámku moje klíče (minule jsem otevřela mamčinejma tak přišla ale jinak ne ) tak ke dveřím nepřijde… rodiče i bráchu vítá jak divá, ale když přijdu dom já leží na svým pelechu kam se zřejmě uklidí až když uslyší zámek a kouká na mě přičemž vrtí ocasem… taky se mnou chová trošku jinak… třeba ji rodiče pustí na volno… a ona lítá jak splašená.. na začátku mi to dělala taky… ale ted .. no jde par kroku přede mnou kontroluje zda jdu s ní… poslouchá v pohodě šlape jak hodinky… že by ze mě měla strach se mi nezdá i když je zavřená v mým pokoji usne tvrdým spánkem naprosto v pohodě a nebojí se ke mě chodit blízko nic… co má její chování znamenat?
TAK ZNOVA :RODIČE VÍTÁ JAKO DIVÁ! KDYBY NÁHODOU NĚKDO NEBYL SCHOPNEJ PŘEČÍST SI ZBYTEK OTÁZKY JAKO SLEČNA CO REAGOVALA PRVNÍ -.-

Odpovědi
hanny 2

Zkus se zamyslet,jestli není něco s tebou – pes má totiž šestý smysl (?)

A mrkni sem – http://kajule-psi.blog.cz/0910/ma-pes-sesty-smysl

isteron

Pes si zapamätá, kto je jeho kamarát, a kto sa len na neho hraje. Aj náš rozlišoval , kto je jeho kamarát a kto nie. Ale už keď mu roky pribúdali, nechodil ku dverám vítať, ale zo svojho kumbálku pozoroval návštevu, keď bol kamarát krútil chvostom, keď nie, tak zaliezol do skrýše. Boli aj takí, že po nich vrčal, ako keď štartoval starý traktor.

cochee

Co já bych za to dal, kdyby mě NEvítal (resp. by si mě vůbec NEVŠÍMAL) pes, ať už doma, nebo mé přítelkyně… :-/