Avatar uživatele
anonym

Nevíte prosím Vás, jesti existují cvičitelé psů, kteří dochází za vámi domu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, barnajka před 4710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

100% ano. Mate-li penize, mate cvicitele. (Otazka je: nevim, kolik si za dochazeni berou.) Ale pokud mate penize, kazdy se s vami jiste rad poradi a vyhovi vam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Ještě než se stal „mediálně slavným“, běžně to tak praktikoval třeba Rudolf Desenský. Na svém webu má tuto možnost uvedenu pořád, ale vzhledem k aktuálnímu zájmu o jeho služby si budoucí „klienty“ asi pečlivě vybírá :)

Jinak je ale individuální výcvik běžnou službou – stačí se přeptat ve vašem okolí: na cvičáku, u veterináře… Jak řekl chudst – stačí mít peníze :)

Našla jsem orientačně několik nabídek:

http://www.vyc­vikpsupraha.cz/kon­takt.html

http://www.vyc­vikpsa.wbs.cz/IN­DIVIDUALNI-VYCVIK.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
žolik

to slíším poprvé

Zdroj: žolik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olda12

Já jsem cvičitel psů,beru 1000kč na hodinu,ale již po jednom kurzu pes umí všechno,žrát,­chodit,běhat,ště­kat,ležet,sedět,at­d. Ale ještě se mě nepodařilo aby reagoval na povely,ale při troše cviku poznáte co chce právě udělat a pak dáte povel,funguje to! K výcviku používám bič,to když se celou hodinu nechce pohnout, ale nebiju ho tím!! je to eletrický bič na prasata a stačí se ho jen dotknout. Dosahuji sqelých výsledků.Kdybych měl psa,hned ho svěřím do rukou odborníkovy jako jsu já,druhý kurs není nikdy potřeba a také ho nedoporučuji,pár­krát se mě stalo že si mě paníček pozval ještě jednou,jakmile mě pes zahlídl tak se oběsil na řetazu u boudy,majitel mě ho daroval na vycpání,ale vzhledem k tomu že jsem již neměl místo na skříni,tak jsem z něho udělal psíčkovou se štěkanátkama,ale jak říkám není problém za tác na hoďku v případě zájmu,nechejte zde telefoní číslo a já se ozvu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek