Nevíte prosím Vás, jesti existují cvičitelé psů, kteří dochází za vámi domu?

Nejlepší odpověď
chudst

100% ano. Mate-li penize, mate cvicitele. (Otazka je: nevim, kolik si za dochazeni berou.) Ale pokud mate penize, kazdy se s vami jiste rad poradi a vyhovi vam.

Další odpovědi
barnajka

Ještě než se stal „mediálně slavným“, běžně to tak praktikoval třeba Rudolf Desenský. Na svém webu má tuto možnost uvedenu pořád, ale vzhledem k aktuálnímu zájmu o jeho služby si budoucí „klienty“ asi pečlivě vybírá :)

Jinak je ale individuální výcvik běžnou službou – stačí se přeptat ve vašem okolí: na cvičáku, u veterináře… Jak řekl chudst – stačí mít peníze :)

Našla jsem orientačně několik nabídek:

http://www.vyc­vikpsupraha.cz/kon­takt.html

http://www.vyc­vikpsa.wbs.cz/IN­DIVIDUALNI-VYCVIK.html

žolik

to slíším poprvé

Zdroj: žolik

olda12

Já jsem cvičitel psů,beru 1000kč na hodinu,ale již po jednom kurzu pes umí všechno,žrát,­chodit,běhat,ště­kat,ležet,sedět,at­d. Ale ještě se mě nepodařilo aby reagoval na povely,ale při troše cviku poznáte co chce právě udělat a pak dáte povel,funguje to! K výcviku používám bič,to když se celou hodinu nechce pohnout, ale nebiju ho tím!! je to eletrický bič na prasata a stačí se ho jen dotknout. Dosahuji sqelých výsledků.Kdybych měl psa,hned ho svěřím do rukou odborníkovy jako jsu já,druhý kurs není nikdy potřeba a také ho nedoporučuji,pár­krát se mě stalo že si mě paníček pozval ještě jednou,jakmile mě pes zahlídl tak se oběsil na řetazu u boudy,majitel mě ho daroval na vycpání,ale vzhledem k tomu že jsem již neměl místo na skříni,tak jsem z něho udělal psíčkovou se štěkanátkama,ale jak říkám není problém za tác na hoďku v případě zájmu,nechejte zde telefoní číslo a já se ozvu