kleta

co mám dělat ,když je nuda a nechci ven nebo prší???

moc ráda kreslím a vůbec nevim co nebo se nudim

Nejlepší odpověď
anonym

Nechápu,ale budiž.:www.dobyvatel­.cz...:D

Další odpovědi
Damiana

Mě tyhle otázky vždycky „fascinují“! Nikdy nikoho z „mládeže“ nenapadne nabídnout doma nebo jinde svou pomoc, učit se, být něčím prospěšný, něco chtít vytvořit… To snad fakt už jen sedí a čumí nebo spí. Kdyby nebyly počítače, tak jsou snad v háji už úplně. Když jsem byla puberťák, brali jsme spíš starší lidi jako lenochy, co zírají – vysvlečení do půli těla – s cigárem z okna, nikam nejdou a nic je už nebaví. Dneska je to přesně naopak. Teď jsme v Mariánkách a i přes ne moc příznivé počasí tu starší ročníky trsají, dělají Nordic walking, korzují po kolonádě… A není to jen o lázních. Vidím tu živelnost starších lidí všude. Prostě se to vyměnilo. Mládež sedí na zahrádkách – ale u hospod, pokuřuje na lavičkách, krade a opilá se potácí po ulicích. Nic je nebaví, jen peníze. Pro nic se neumí nadchnout. Je mi to líto a je mi z toho zle. Jasně, že takoví nejsou všichni, ale bohužel většina ano. Dřív to fakt bylo obráceně.
A chtít po někom, aby mi vymýšlel program na mou zabedněnost a zaregistrovat se kvůli tomu, na co se můžu přinejhorším zeptat kamarádky nebo rodiče mi přijde jako extraliga v lenosti.

Ondrisek

No tak odpovídej na otázky tady na odpovedi.cz , nuda to pro mne urcite neni.

Drap

Oplachuj se vlažnou vodou. Nechápu dost dobře, jak se může někdo nudit.

hanulka11

nakreslit se dá vše co vidíš kolem sebe
nebo si uklízej ve skříni ,v pokoji, pomoz cokoliv doma – čti si, nebo si vezmi větrovku a vyraz ven déšť tě nerozpustí , bude krásnej vzduch .

iceT

Nauč se podle tohoto návodu plést a nudit se rozhodně nebudeš…
http://mojedi­lo.ireceptar.cz/na­vody/kosiky-pletene-z-papiru/18#step­content

Hlada

Co je to nuda?

Michal Kole

Vem si A3 čtvrtku a kresli si takové „přehledy“ do školy do matematiky jak má vypadat správně upravený algebraický výraz, vyřešená rovnice, načrtnuto těleso a zakótovány rozměry pro výpočty plochy, obvodu,objemu, povrchu, úhlopříčky,…

Ivanka74

Můžeš zkusit i nějakou jinou techniku kreslení nebo malování nebo zkusit něco úplně jiného. Třeba mrkni na https://kurzy­onlinezdarma.cz/ můžeš se tak naučit základy různých ručních prací a vytvořit si i nějakou pěknou dekoraci. :)

StandaSan

Dobrý den, tyhle stránky znám, tuším, že asi myslíte tento kurz: https://kurzy­onlinezdarma.cz/nau­cte-se-kreslit-pravou-hemisferou/ , že? Koukal jsem na něj teďka s dcerou a je to fakt pecka, můj ohyzdný výtvor se proměnil v super dílo :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.