Avatar uživatele
kleta

co mám dělat ,když je nuda a nechci ven nebo prší???

moc ráda kreslím a vůbec nevim co nebo se nudim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nechápu,ale budiž.:www.dobyvatel­.cz...:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Mě tyhle otázky vždycky „fascinují“! Nikdy nikoho z „mládeže“ nenapadne nabídnout doma nebo jinde svou pomoc, učit se, být něčím prospěšný, něco chtít vytvořit… To snad fakt už jen sedí a čumí nebo spí. Kdyby nebyly počítače, tak jsou snad v háji už úplně. Když jsem byla puberťák, brali jsme spíš starší lidi jako lenochy, co zírají – vysvlečení do půli těla – s cigárem z okna, nikam nejdou a nic je už nebaví. Dneska je to přesně naopak. Teď jsme v Mariánkách a i přes ne moc příznivé počasí tu starší ročníky trsají, dělají Nordic walking, korzují po kolonádě… A není to jen o lázních. Vidím tu živelnost starších lidí všude. Prostě se to vyměnilo. Mládež sedí na zahrádkách – ale u hospod, pokuřuje na lavičkách, krade a opilá se potácí po ulicích. Nic je nebaví, jen peníze. Pro nic se neumí nadchnout. Je mi to líto a je mi z toho zle. Jasně, že takoví nejsou všichni, ale bohužel většina ano. Dřív to fakt bylo obráceně.
A chtít po někom, aby mi vymýšlel program na mou zabedněnost a zaregistrovat se kvůli tomu, na co se můžu přinejhorším zeptat kamarádky nebo rodiče mi přijde jako extraliga v lenosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ondrisek

No tak odpovídej na otázky tady na odpovedi.cz , nuda to pro mne urcite neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Oplachuj se vlažnou vodou. Nechápu dost dobře, jak se může někdo nudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nakreslit se dá vše co vidíš kolem sebe
nebo si uklízej ve skříni ,v pokoji, pomoz cokoliv doma – čti si, nebo si vezmi větrovku a vyraz ven déšť tě nerozpustí , bude krásnej vzduch .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nauč se podle tohoto návodu plést a nudit se rozhodně nebudeš…
http://mojedi­lo.ireceptar.cz/na­vody/kosiky-pletene-z-papiru/18#step­content

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Co je to nuda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Vem si A3 čtvrtku a kresli si takové „přehledy“ do školy do matematiky jak má vypadat správně upravený algebraický výraz, vyřešená rovnice, načrtnuto těleso a zakótovány rozměry pro výpočty plochy, obvodu,objemu, povrchu, úhlopříčky,…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ivanka74

Můžeš zkusit i nějakou jinou techniku kreslení nebo malování nebo zkusit něco úplně jiného. Třeba mrkni na https://kurzy­onlinezdarma.cz/ můžeš se tak naučit základy různých ručních prací a vytvořit si i nějakou pěknou dekoraci. :)

před 2424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
StandaSan

Dobrý den, tyhle stránky znám, tuším, že asi myslíte tento kurz: https://kurzy­onlinezdarma.cz/nau­cte-se-kreslit-pravou-hemisferou/ , že? Koukal jsem na něj teďka s dcerou a je to fakt pecka, můj ohyzdný výtvor se proměnil v super dílo :)

před 2408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2549 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek