Drap

Kradou uplně všichni !

Nevěžítwe ? Přesvěčte se
http://letecka­posta.cz/260688553

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dobrý večer!
Už jsem se děsila,co zase uvidím,ale naštěstí jsem se docela zasmála!A potom – od koho to ti lidi mají odkoukaný?!?!

Další odpovědi
Sůwa

Taky jsem se předem děsila, ale jak vidno, někdo sice „krade“, ale roztomile. Jen mne otevření letecké pošty přinutilo aktualizovat WMP, tak snad jsem to zadala správně. Takové video potěší dušičku.

zzzzz

🙂

Illines

Sice mi to nejde spustit,ale -co dnes muzes ukrast,kdyz nic nemame.Treba to nesouvisi s leteckou postou,ale staci ze uz okradeni jsme.

briketka10

nádherný :DDD