Lemur Obecný

Co dělat když je nuda?

Momentálně jsem u babičky a nudím se.Nevíte čím bych se mohla zabavit?Nemám zde ani papíry,abych si malovala a ven nemůžu jelikož jsem nemocná ☹
A prosím nepište nic s počítačem 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

A což tak se zabavit s babičkou ? Popros ji, ať Ti vypráví zážitky z mládí, jak se seznámili Tvoji rodiče ap. Můžeš ji přečíst nahlas nějakou knížku, nebo časopis. Nebo si zahrajte slovní fotbal. Možností jsou tisíce ! 🙂

Další odpovědi
led

Čo je to nuda?
Nuda je len výhovorka pre tých, čo nechcú vyvýjať žiadnu činnosť od fyzických prác až po to najťažšie – myslenie vlastnou hlavou a vyhovárajú sa…
Určite sa u babičky nájde nejaká ručná práce. Čas môžeš využiť napríklad nauč sa pliesť, pre začiatok mysli na zimu a rodičom upleť šály. Skús vyšívať, také pekné vyšívané prestieranie na stôl… Pokiaľ neležíš, popros babičku o kurz varenia. Prečítaj si nejaké knihy

da ny

Nikdy jsem nepoznala, co to je nuda :)
K babičce je třeba se náležitě „vybavit“, knihy nemáš? Já bych bez nich k babičce nejela – co kdyby na ně byl čas…