Moni27

co všichni vidíte na facebooku? já to prostě nechápu? 🙂

vim že skoro každej druhej má facebook já to nemusim tak ho nemám a vlastně tím pádem nechápu ostatní jak u toho vydrží sedět!Přítel se tam jen podívá a tím to končí,když mu někdo napíše tak odepíše ale nesedí u toho (naštěstí) !!! je to podle mě stráta času… A hlavně si myslim že i docela "zahýbání"par­tnerovi.. Ale člověk to neovlivní ☹
Doplňuji:
Mám někdy strach i že přítel se seznámí přes facebook je tam více možností atd… ☹ Ale co nadělat…

Odpovědi
panenka

Taky jsem ho měla ale už na něho nechodím .Lidí tam chodí proto,protože si tam můžou najít svoje známé zachatovat si s nima ,vyměnit si fotky zde to bohužel možné není tak proto tam chodí.
Doplňuji:
Pokud tě tvůj přítel opravdu miluje má tě rád tak se bát vůbec nemusíš.

kropitko

Já facebook mám, kouknu na něj tak 2×-3× do týdne a to jen když některé z dětí pošle sms, tak aby jsme neprovolali,,je to prostě levnější,,netrávím u něj moc času, kolikrát si ani nevzpomenu, že ho mám,,ale na druhou stranu chápu lidi, kteří na něm tráví mládí,,já jsem tady a oni na tam,,,:-D. Je jedno na kterém serveru člověk zrovna tráví víc času, všechno je to jeho žrout,,,
Doplňuji:
Když se bude chtít přítel s někým seznámit, tak to udělá facebook nefacebook,,,chce to trochu víc důvěry,,pořád lepší, aby si s někým jen psal, než aby se s někým slejzal,,ne??? Tím se netrapte, spíš by mi vadilo, kdyby internetu obětoval víc času než mně a dětem,,to by bylo nepříjemné,,,

smutnydrak

no já ho používám hlavně jako komunikační kanál…protože mám totální mega odpor k mobilním telefonům a nepoužívám ho,tak je to dobrý důvod ke kontaktu s okolím… ptz se pripojím kdy chci a když nechci tak mě nikdo neotravuje… 🙂

iceT

No,já to vidím tak,že jsem přes fb našla dávné známé a spolužáky,se kterými jsem ze spousty různých důvodů ztratila kontakt,a které bych jinak asi neměla možnost potkat,protože srazy nepořádáme.Sice trochu nechápu proč má někdo na fb přes 300 přátel,když se s těmi lidmi stejně nepotká,stejně jako možnost sdílet všemožné věci nebo o sobě zveřejnovat kdeco,ale to je každého volba.Já si svoje soukromí ctím stejně jako soukromí druhých.

RomanP

Já se do něho kdysi zaregistroval protože byl součástí výuky kterou jsem vedl ohledně ICT. Sem tam se lognu ale tato socka mě neláká natolik abych tam trávil většinu času .

GM

Na facebooku jsem se kdysi zaregistrovala, protože jsem někoho hledala, ale vůbec tam nechodím.