ptáč

Co má společného imigrant s grantem?

Nejlepší odpověď
annas

Vložil jste do kategorie sociální vědy, takže v širším slova smyslu jde v obou případech o dary, peníze.

grant = účelový dar, často peněžní na veřejně prospěšný účel
imigrant = dostává „sociální dary“

Další odpovědi
Drap

Vůbec nic

zzzlatokopka

To je nějaký kvíz, či co?

Skloňují se podle stejného vzoru:-DDD

Uhádla jsem to? 😁

setapouch

Obojí jsou většinou vyhozené peníze. Většina dnešních migrantů jsou ekonomičtí migranti, kteří pouze zatěžují sociální systém cílové země. Většina grantů udělovaných státem končí v pochybných projektech.

Photoguy

to jsou uplně jiné věci.. zkus :) http://lmgtfy­.com/?q=Co+m%C3%A1+spo­le%C4%8Dn%C3%A9ho+i­migrant+s+gran­tem%3F