Mr. Marek

Ejhle, vládní vila Vyvolených se dočkává další vyřazovačky?

Další odpovědi
marci1

Asi to pivo. Pan ministr prostě nechce EMOU neschválený Sputnik (kdyby se to aspoň jmenovalo jinak). 🙂 Za 28 let naší samostatnosti 22 ministrů zdravotnictví. Kde jsou ty doby, kdy byl ministr zdr. ve funkci 18 let. „Obdivuji“ možného kandidáta, který tuto funkci na pár týdnů zase přijme. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_minis­tr%C5%AF_zdra­votnictv%C3%AD_%C4­%8Cesk%C3%A9_re­publiky

Jiří Bohumil

Srovnáváš nesrovnatelné. Ale pokud by se ministr „naložil do lihu“, možná by vydržel i dýl než to pivo. A bylo by mu určitě líp, nežli v této době, mít „na triku“ ten blázinec. Mám takový dojem, že bude „Bábek“ těžko hledat dalšího. Nebo to bude asi taky stejnej karierista, jako ta nová hlavní hygienička. Pod hesly „každý chvilku tahá pilku“, „za peníze v Praze dům“ a „po mě potopa“. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.