Roma Koubský

Co když bude krutá zima?

Nejlepší odpověď
led

na „neotázku“ :
Když bude krutá zima, budeme mrznout…

dále v diskusii

Další odpovědi
elkon

Tak se oblékneme. To je zase duchaplný dotaz.

Mr. Marek

Tak bude krutá zima. Musíme se připravit na všechno.

cukrar

Nebude, nebo čemu říkáte krutá zima?

  • 15°C asi tak tři týdny?

marci1

Tak bude konečně mrznout a mráz spálí bacily. Více se oblečeme a tvářičky budeme mít jako Marfuša. 🙂

Odlehčím to: Indiáni v daleké rezervaci se přišli zeptat nového náčelníka, jestli nadcházející zima bude krutá, anebo mírná. Mladý náčelník se moudrosti předků nikdy nenaučil, tak je pošle sbírat dřevo a sám si mezitím jde zavolat do meteorologického ústavu. „Bude zima hodně studená?“ zeptá se. Odpověď zní: „Vypadá to, že ano.“ Náčelník tedy pošle svůj lid nasbírat na zimu ještě víc dříví. Za týden opět zavolá do ústavu. „Jste si jistí, že zima bude hodně studená?“ „Určitě.“ Náčelník řekne lidem, ať posbírají všechno dřevo, na které narazí. Za týden zavolá zas. „Jste o tom přesvědčeni?“ „Letos bude ta nejstudenější zima, jakou naše záznamy pamatují.“ „Jak si tím můžete být tak jistí?“ „Indiáni sbírají dříví jako posedlí!“ 🙂

nyjono

Tak doma víc přitopíš a ven se víc oblíkneš.
Nechápu, co řešíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Krutá zima je,
1 – keď pred svitaním strčíte nohy do ohňa a necítite to (len smrad z horiacich bot)
2 – keď 3 hodiny varíte vodu na čaj, kým zovrie (a nakoniec ju osolíte)

/vychádzam zo životnej skúsenosti pri naozajstnej zime v 1.polovici 70-tych rokov minulého storočia. (jav v poslednej dobe neznámy)/

marci1

🙂