zjentek

Co jste včera dostali od Ježíška? 😮😮😮

🎄👈👉🎁

(U mě se také stavil tak dostal jsem nějaký silně zahřívací krém taky proti třesu a dále extrémně ostrý nůž s kterým jsem se ale vzápětí ošklivě pořezal. Všem děkuju.)

Nejlepší odpověď
led

Konečne niekto vyznáva Vianoce s Ježíškom, alebo starým Dedom Mrázom a nie so Santa Clausom.

Niečo je pod stromčekom, neviem čo, okrem toho, čo dávame my nášmu drobizgu. Čo dostanú nasledujúce pokolenia ešte nemôžem prezradiť.
Rozbaľovanie darčekov bude až zajtra, keď prídu vnúčatá.
Až potom bude rozbaľovanie…

**varovanie pre Ježíškov, dedov Mrázov aj Santa Clausa a rôznorodé Snehulienky (bez ohľadu na vek a pohlavie): *alkohol, výbušniny, zbrane (napríklad ostré nože) a iné nebezpečné predmety pod Vianočný stromček nedávajte***!

Další odpovědi
Emefej

Jako vždy – knížky.

Savier

Tak jako každy rok.. Doplňky stravy a gumy.

Disraeli

Dárky z velké dálky.

marci1

Mezi jiným nádherný elegantní klobouk! 😄

zjentek

Savier, jak gumy, jako? Žvejkačky? Bo nedělej že na tebe z dortu/z balíčku vyskočily gumy, to by bylo přes čáru! ((;