WH15

Co je to tělesná energie?

Podle mě to fyzická zdatnost asi nebude. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
annas

Tělesná energie je energie, která je nutná k zajištění základních funkcí organismu.

Nejmenší množství energie souvisí s tzv. bazálním metabolismem = vydané množství tělesné energie v klidu.

Různé zdroje z netu. Pokud vás zajímají informace o bazálním metabolismu a výdeji energie

http://www.fit­vit.cz/clanek/ba­zalni-metabolismus

Další odpovědi
zjentek

spíše životní síla, než fyzická zdatnost. Každý nějakou máme, určitý podíl, ten si obhospodařujeme životasprávou- stylem života. Dokud ještě máme, můžeme pracovat na tom, jak s tím hospodařit. A když dojde, je ti to už prakticky jedno ..a jsme zase u podstaty toho, proč jsme tady ..peníze to nejsou, ale můžeme kdykoli začít pracovat na své energii, což nám nejlépe půjde hledáním své přirozenosti ,)