zjentek

Co je tak výjimečného/zna­menitého na burgrech řetězce In-N-Out Burger?

In-N-Out Burger… tak jídlo „odtud“ jsem ještě taky nikde na světě neochutnal a Čechách ani neviděl, abych pravdu řekl. Přesto dle článku, na který jsem na netu nyní narazil, musí jít jistě o unikátní, chuťově vynikající stravu. Přece není možné, aby v coloradské Auroře chudáci neměli ani McDonalds, BurgerKing, nebo třeba Wendy's, což by alespoň částečně vysvětlilo následující>>> https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/v-coloradu-se-vytvorila-14hodinova-kolona-na-burger-dopravu-ridila-policie-40342924 …co tam probůh dosud jedli???

Odpovědi
aliendrone

Eh, asi nějaká „zmata“ (možná „googletransla­tor“?), popřípadě barnumská reklama.

Hele, nedělám si o amících iluze (jsou obecně JEŠTĚ blbější, než Češi a to je co říci), ale tak blbí, aby čekali na burger 14 hodin (!!) ani amíci nejsou. Ostatně od kdy se kolona neměří na km, ale na hodiny? ;) :D :D

da ny

Milovníci burgerů jsou možná líní, neumí vařit, nenajdou si na to čas.
Já mezi milovníky burgerů nepatřím a bez podobných „šmakulád“ se
s radostí obejdu.
Lidská zvědavost i pohodlnost nezná mezí. V zemi, kde se lidé dokáží
pro pár dolarů v obchodech, během akcí i ušlapat, se ničemu nedivím :D
Možná jsou fakt z masa ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.