zjentek

Co je předmět na obrázku?

Našel jsem ho v domě, v pozůstalosti po někom. Bude ovšem dosti starý.

V ochranném obalu z textilie se nachází ampule s lehce nažloutlou tekutinou, plná z poloviny. Délka cca 10 cm. Děkuju.

Odpovědi
cappuccino

Nejspis knot a petrolej.

elkon

Buď knot, nebo těsnící šňůra. Nebo tkanička. Bez bližšího zkoumání nelze jednoznačně určit.

zjentek

Elkoň, umíš také číst? Nebo jen přeposílat linky, jako nějaká AI?

elkon

Hele zme(n)tku, linky posílám hlavně takovým, jako jsi ty, kteří jsou líní hledat, nebo jsou lemplové.

elkon

Když neumíš popsat to co vložíš na obrázku, tak si nehraj na chytrého.

zjentek

Tak jsem to popsal, v otázce č. 2. Tak pokud jsi chytrý, tak také budeš vědět, co jsem to objevil v pozůstalosti. Děkuju. A neštvi mě 👆