zjentek

Co je předmět na obrázku? (II. část)

Druhá část navazující na předchozí otázku.

Ví někdo další?

Nejlepší odpověď
seraphico

No jasně. To je od Ebosu a je to obal od placatky. Kde máš onu placatku netuším, ale pokud jednu doma máš, tak to zkus na ní navléknout.

Další odpovědi
Kazatel

Být by to mohl něco jako ledvinový pás, po doplnění rozměrů je to tipuji držák (kořenu) penisu aby byl v teple a zároveň se nepotil a nedělal v kroji ostudu. Zbylých deset centimetrů údu je pak nekryto a umístěno ve spodním prádle standardním způsobem, správným směrem nohavice, tak že i přesto má nositel neustálý kontakt s realitou.

zjentek

@seraphico, aby nezmrzla kořka??? (;

seraphico

Není nic horšího. 😄 Ale spíš je to takový „módní“ doplněk.

zjentek

Ser., ty brďo ty máš asi nakonec PRAVDU>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=ebos+flas­k+cover&tbm=is­ch&ved=2ahUKEw­j8jPfK55j4AhWjgf0HHfU6DAs­Q2-cCegQIABAA&oq=e­bos+flask+cover&gs_lcp=C­gNpbWcQDFDJCljpEm­DBImgAcAB4AIA­BaYgB6ASSAQM3LjGY­AQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LW­ltZ8ABAQ&scli­ent=img&ei=p_CdY­rydNqOD9u8P9fWw­WA&bih=763&biw=1536 …i když zrovna Ischgl nenajdu (;

seraphico

Pochybovači bídná! 😄

zjentek

…ale jinak to tak nějak fakt vypadá! (; (;

zjentek

@kazatel: nelze navlíknout přes žaluda.

zjentek

@kazatel: nelze navlíknout přes žaluda.