zjentek

Co je předmět na obrázku?

Ví někdo další?

Odpovědi
Kazatel

To.je obal na toaleťák, aby se ti cestou nerozmotával.

Disraeli

Není to náramek na předloktí..? Třeba i menších rozměrů – pro děti nebo ženy.

ten který je

Vypadá to jako náprsteník,který se používá při šití,ale ten bývá obvykle kovový.

Lgee

Pasek

zjentek

Disraeli, z filcu?

Nápis z kamínků zní Ischgl. Jde o rekreační hotelovou oblast (vesnici) v Alpách.

Disraeli

Tuš, co já vím, dělají se různé… Nezbývá, než tam zajet a přeptat se. ;) 😆

zjentek

Už se to vyřešilo>>>https:/­/www.odpovedi­.cz/otazky/co-je-predmet-na-obrazku-ii-cast 👍

zjentek

Pokud bych měl popsat vlastními slovy tak jde o 10 cm široké „potítko“ o průměru cca 7 cm jako by z filcu, které se nevejde na zápěstí, bo je z materiálu který se nenatahuje. (; (; (;