Vampires

Co je pravdivější: „Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš“, nebo „Co se v mládí naučíš, ve stáří zapomeneš“?

Co se v mladi naucis ve stari jako kdyz najdes, nebo co se v mladi naucis, ve stari zapomenes?

Nejlepší odpověď
Drap

Obojí je pravdivé a stále aktuální. V každém případě se vyplatí v mládí se toho co nejvíce naučit.

Další odpovědi
Kepler

Ano, obojí je pravdivé, ale co zapomeneš a co ne určuje tvoje celoživotní praxe, případně zájmy a hobby. Já už třeba nevím nic o integrálním počtu, protože jsem to v životě ani jednou nepotřeboval.

pucipuci

Pravdivé je to, co se v mládí…:Protože starší člověk si nevzpomene, co měl včera na oběd, ale bude přsně vědět, koho miloval ve školce.