BruhLmao

Co je podle žen na mužích přitažlivé?

Chci to vědět protože nevím jak se vice libit ženám předem říkám ať odpovídají jen ženy děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst otázky a odpovědi v archivu, dovíte se víc

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dela-muze-atraktivnim-pro-zeny
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-nejvice-libi-zenam-na-muzich
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-opravdu-vsem-divkam-zenam-svalnati-muzi

Další otázky, které jsou konkrétní

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20se%20l%C3%AD­b%C3%AD%20%C5%BE­en%C3%A1m%20na%20mu%C5%B­E%C3%ADch%20
--

Je to individuální, často vnitřní krása, to, co je očím neviditelné. .

Ale obyčejně se uvádí:
Až na prvním místě jsou peníze, auto, sexy vzhled.

Další odpovědi
Reezo

Nejsem žena ani gay, ale podle mého názoru to budou podobné věci, které se líbí mužům na ženách a klidně můžete ignorovat mou odpověď jestli nestojíte o mužskou radu.
Hodně záleží také na tom, jakou ženu hledáte a jestli váš nárok není moc vysoký.

Fyzické znaky:
Žena určitě hodnotí zadek muže, vypracované svaly, stavbu obličeje, kolik máte vlasů a na 100% pohledem zhodnotí vašeho „kašpárka“ v kalhotách.
HLAVNĚ zuby a dech. Zkažené zuby a hnilobný zápach z pusy mohou odehnat spoustu žen i mužů. ( já to osobně nenávidím, když musím dýchat hnilobný zápach a kolikrát mě pěkná ženská odradila jen dechem )

Psychické znaky:
Vaše vychování bude hrát nemalou roli, jestli se umíte bavit, jestli jste vtipný, jestli ji dokážete být oporou, jestli jste samostatný atd…

Materiální znaky:
Jestli vyděláváte dost, jestli budete schopný zabezpečit případnou rodinu, jak se oblékáte, jestli třeba nesmrdíte atd…

Nikdo vám přesně na míru neporadí aniž by vás osobně znal i s vašimi chybami. Nejlepší by bylo identifikovat váš problém a zapracovat na tom.

Nejdůležitější je nebát se interakce s ženou a případného odmítnutí.

Vím, že ženy nejvíce odrazuje třeba tělesný smrad, smrad z pusy, zkažené zuby, nuda.

Určitě by pomohlo znát váš věk, vaše zkušenosti, vaše fyzické, psychické a materiální stránky aby se mohlo vymyslet něco na míru.

marci1

Charisma, takové zvláštní kouzlo osobnosti a úsměv. 🙂