lukas.zmizik

co hrozí mladším třinácti let, když se dostanou podvodem na tyhle stránky?

http://www.mil­kyway.cz/

Zavřou mě za ohrožování mravní výchovy mládeže, kdybych omylem někoho mladšího pustil na počítač a on se tam podvodem dostal?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Hrozí mu tak akorát předčasná ztráta iluzí, to je dostatečný trest za všetečnost 🙂

Další odpovědi
ladaadal

Dost dobře nechápu, proč tam mají vstup až od 13ti. Že by měli strach, aby děti nezačali tloustnout moc brzy? 🙂 Ale svým konáním neporušuješ žádný zákon ani vyhlášku, že si někdo vymyslel nějakou kravinu neznamená, že ji musí všichni dodržovat.