lerak14

Co děláte ve volném čase? Máte nějakého koníčka?

Nejlepší odpověď
Elk

Ve volném čase chodím do práce, která je i po 23 letech ještě stále mým koníčkem a to dělám v těžkém provozu. A ve skutečně svém volném čase chodím na houby, zkládám si písničky, věnuju se opravě auta, navštěvuju a pomáhám své mamce – 73 – , staráme se o fenku Žanetku útulkovou, jsem na netu, poslouchám Čapkovy povídky, Toulky české minulosti ( vborná věc !!! na Uložto ) a pak spím, nakupuji, vařím, a J S E M ! Nezapomeň, že každým ránem začíná zbytek tvého života!!!

Další odpovědi
DusanOrlik

Já rád administratuju moje www.stránky,nebo tvořím časopisy pro rodinu a chodím ven.

verka

Koníčkem se mi stala veškerá práce, pak maluju, kreslím, tvořím ze všech možných materiálů doplňky, dárečky.....

EE

mim konickem je zahradka kyticky a vse co k tomu patri rada jedu na kolo rada upecu varim a chvili odpocivam