Avatar uživatele
Kepler

Máte nějakého zajímavého koníčka?

https://www.ar­myweb.cz/clanek/ne­mecky-duchodce-ukryval-ve-sklepe-legendarni-druhovalecny-tank-panther

Chudák důchodce, ani ve vysokém stáří mu závistivci nedají pokoj. Vsadím se, že něco takového nemají ve sklepě ani Lamalam či aliendrone!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, marci1, nyjono před 1914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano mám. Pro každého kdo má opravdového koníčka a věnuje se mu, je ten jeho nadmíru zajímavý. Stejně tak ten můj je zajímavý pro mne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

To snad už není ani koníček… to je možná spíš podivínství. Problém je, že zřejmě porušil nějaký ten zákon.

Jaký je podle Tebe zajímavý koníček? Navíc… co je zajímavé pro mě, nemusí být dostatečně zajímavé pro Tebe, žáno…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anikitos

Četba, protože mi připadá zajímavá a v dnešní době už ne tolik rozšířená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Češtinu!!! ;) ;D ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Tak třeba scrabble… a jak už tu bylo podotčeno, i četba se dnes stává „exotickým“ koníčkem. :{/>
Vzpomínám, jak nějaká pipka na svou obranu řekla do médií: „Já ČTU… čtu Facebook!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Těžení akreditů a investování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukáš Rusek

Jo mám paření her na PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

A prečo nie, keď je to jeho koníček.
Ja som si zasa „nahonobila“ nejaké drobnosti z vyše polstoročnej aktívnej činnosti a ciest po svete a teraz mi táto výstavka pomáha pre ďalšom koníčku – písaniu. Koníček, na ktorý som do aktívnej penzie jednoducho nemala čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mám „koníčků“ xxxy. Ne sběratelské, ale dokáži si udělat hlavně koníčka z jakékoliv činnosti a to i v případě, že jsem k ní donucen okolnostmi. Takže ve své době bylo mým koníčkem dokonce i povolání. A obor mého povolání tím zůstává i nadále. Ale v podstatě tím bylo a je i mé manželství 🙂, rodičovství 🙂, zajišťování bydlení svého i svých dětí (spojené s veškerými profesemi), opravy a údržba a to opět ve většině běžných profesí, ale i poměrně specifických a odborných, a vymýšlení a realizace různých zařízení, výtvorů a technických „ptákovin“ (aspoň dle vyjádření mého okolí). Ale většinou je to pro mé okolí přínosem. Nevím, zda je to konkrétní odpověď, ale pro mne toto vše zatím bylo a je zajímavé. Vzhledem k tomuto množství „koníčků“ nebudu mít snad čas ani umřít. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Touha po zbraních je v Německu a Rakousku celkem rozšířená. Tedy aspoň mě se na možnost obstarání hned ptali. Naštěstí jen málokdo to realizuje. S vyjímkou některých mladých, třeba jeden kámoš má si na černém trhu obstaral už docela slušný arsenál. Na toho penzistu sice nemá, ale zas to má vše funkční.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Samozřejmě jsem myslel zajímavý pro okolí.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Mý okolí si myslí, že jsem blázen… 😁

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anikitos

Ta moje záliba je zajímává pro okolí (možná spíš podivná), protože sami nečtou a připadá jim zajimavé/podviné, že někdo tím „ztrácí“ čas.
Mně zase připadá podivné, že oni ztrácí čas opíjením se, neustálým chozením na party, celodenním sledováním tv, trávením spousty času na mobilech a počítačích z nichž jim neplyne nic užitečného, a nicneděláním.

Asi zleží na úhlu pohledu, každý to má jinak.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Máš pravdu. Radši jsem měl použít slovo „exotická“.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A tak třeba ten můj koníček JE pro okolí takovým.. ;)

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek