dust8

Co děláte s lákem z okurek?

Nejlepší odpověď
elkon

Něco vypiju, zbytek vyliju. Klasika je od nepaměti Znojmo. Ale dobré jsou i okurky v nálevu s medem.

Další odpovědi
Kepler

Okurky nejím, ale prý je to dobré na čištění WC.

Roman71

Přidávám ho do vařené čočky, dodá jí to skvělou chuť 😉

Smack

Babička to přidává do bramborového salátů.

Pepa25

Vylévám i s koprem atd. (naložené okurky máme vlastní)

paul1

Ze sterilizovaných občas okoštuji, ale moc to nepřeháním. Výborný je lák z rychlokvašek, toho si dávám víc.

Rokio

Někdy něco z něj vypiji, ale většinou ho vyliji do dřezu a někdy do záchodu.

Justin1

Kyselé okurky nejím, takže lák z okurek neřeším. Nálev z hrášku piju a nálev z kukuřice vylévám.

Srandista

Piju ho při kocovině.
Občas použiju jako dochucovadlo při vaření např. katův šleh
Zbytek vyleju.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.