jirka F

Co děláte o dovolené, když jste sami?

singl

Nejlepší odpověď
Kepler

Užívám si svobody, jsem pánem svého času a nikdo mi do toho nekecá. Úžasné! Pokud zatoužím po společnosti, vždycky si ji ji najdu.

Další odpovědi
Rokio

Hraji GTA San Andreas – multiplayer nebo jdu na procházku do přírody.

autacek

Třu doma ebonitovou tyč liščím ohonem.

elkon

O dovolené nejsem nikdy sám.

Justin1

O dovolené bývám sám jenom výjimečně, naposled to bylo na jeden den před rokem. Chodil jsem a lovil jsem kešky.

Hlada

Jedu do Jizerek nebo do Krkonoš na kešky

Jiří Bohumil

Za celých, více jak 50 let, jsem nabyl na dovolené nikdy sám. Vždy s manželkou, pokud byly děti nedospělé, také vždy i s nimi. A vždy nám bylo dobře a většinou rádi na to vzpomínáme. Akorát syn, na dobu jeho pubertálního věku, kdy byl částečně „omezován“, vzhledem k možnostem svých pražských „volně chovaných“ sestřenic, občas vyčítá, že jsme jej omezovali až příliš. Ale snad mu to moc neuškodilo. Dnes vychovává své děti a zřejmě i on se úplného vděku určitě rovněž nedočká .. 🙂 Což je většinou úděl všech rodičů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.