briketka10

CO DĚLÁTE,KDYŽ VIDÍTE V TELEVIZI POŘAD KDE SE VAŘÍ A SLINY SE VÁM SBÍHAJÍ NA JAZYKU?JDETE SI TAKY NĚCO UKLOHNIT?

Doplňuji:
Omlouvám se za to psaní,polepším se!

Nejlepší odpověď
Drap

Když něco podobného vidím, tak přepnu na jiný kanál

Další odpovědi
hanulka11

prosím, není slušné psát velkými písmeny vypni si CapsLock

Psaní velkými písmeny se nepoužívá , jen v případě, že chceš něco zdůraznit, tedy vykřiknout. Navíc je to nečitelné a tudíž i neslušné

nejdu si nic vařit ,nechám si zajít chuť

OK- jistě sis všimla, že tak nikdo nepíšeme

bolak

NEŘVI NA MĚ!

tiše závidím a pokukuju po žárovce

aramah

Ne, není vůně není chuť.

hanny 2

Na pořady kde se vaří¨se dívám,ale jsou hlavně večer,takže si nechám zajít chuť,protože v té době už nejím.Ale ráda vařím,takže se hlavně inspiruju.

tom004

V těch pořadech nic tak světoborného a objevného nevaří.Takže,když už náhodou na nějaký takový pořad přepnu,pokračuji ve volbě jiného programu.Většina receptů,jsou více nebo méně podařené kopie dávno vymyšleného.Ti dobří to přiznají,ostatní jsou trapní.